Evince - en to nl translation catalogue (85 entries)

en: Evince Document Viewer Manual
nl: Handleiding van Evince Documentviewer

en: The Evince Document Viewer application enables you to view documents of various formats like Portable Document Format (PDF) files and PostScript files
nl: De toepassing Evince Documentviewer stelt u in staat documenten in diverse formaten zoals Portable Document Format (PDF)en PostScript te bekijken.

en: Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License (GFDL), Version 1.1 or any later version published by the Free Software Foundation with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. You can find a copy of the GFDL at this <ulink type="help" url="ghelp:fdl">link</ulink> or in the file COPYING-DOCS distributed with this manual.
nl: Toestemming wordt verleend tot het kopiëren, verspreiden en/of wijzigen van dit document onder de bepalingen van de GNU Vrije Documentatie Licentie, versie 1.1 of iedere latere versie uitgegeven door de Free Software Foundation; zonderInvariante Secties, zonder Omslagteksten voor de Voorkant en zonderOmslagteksten voor de Achterkant. Een kopie van de licentie is opgenomen via deze <ulink type="help" url="ghelp:fdl">referentie</ulink> of in het bestand COPYING-DOCS dat bijgesloten is bij deze handleiding.

en: This manual is part of a collection of GNOME manuals distributed under the GFDL. If you want to distribute this manual separately from the collection, you can do so by adding a copy of the license to the manual, as described in section 6 of the license.
nl: Deze handleiding is onderdeel van een verzameling GNOME-handleidingen die gedistribueerd worden onder de GFDL. Als u deze handleiding los van de verzameling wilt distribueren, dan kunt u dit doen door een exemplaar van de licentie toe te voegen aan de handleiding, zoals omschreven in sectie 6 van de licentie.

en: Many of the names used by companies to distinguish their products and services are claimed as trademarks. Where those names appear in any GNOME documentation, and the members of the GNOME Documentation Project are made aware of those trademarks, then the names are in capital letters or initial capital letters.
nl: Vele van de namen die door bedrijven worden gebruikt om hun producten en diensten te onderscheiden zijn geclaimd als handelsmerken. Wanneer deze namen voorkomen in wat voor GNOME-documentatie dan ook, en de leden van het GNOME Documentation Project zijn van deze handelsmerken op de hoogte, dan zijn deze namen in hoofdletters of met een beginhoofdletter weergegeven.

en: DOCUMENT IS PROVIDED ON AN "AS IS" BASIS, WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EITHER EXPRESSED OR IMPLIED, INCLUDING, WITHOUT LIMITATION, WARRANTIES THAT THE DOCUMENT OR MODIFIED VERSION OF THE DOCUMENT IS FREE OF DEFECTS MERCHANTABLE, FIT FOR A PARTICULAR PURPOSE OR NON-INFRINGING. THE ENTIRE RISK AS TO THE QUALITY, ACCURACY, AND PERFORMANCE OF THE DOCUMENT OR MODIFIED VERSION OF THE DOCUMENT IS WITH YOU. SHOULD ANY DOCUMENT OR MODIFIED VERSION PROVE DEFECTIVE IN ANY RESPECT, YOU (NOT THE INITIAL WRITER, AUTHOR OR ANY CONTRIBUTOR) ASSUME THE COST OF ANY NECESSARY SERVICING, REPAIR OR CORRECTION. THIS DISCLAIMER OF WARRANTY CONSTITUTES AN ESSENTIAL PART OF THIS LICENSE. NO USE OF ANY DOCUMENT OR MODIFIED VERSION OF THE DOCUMENT IS AUTHORIZED HEREUNDER EXCEPT UNDER THIS DISCLAIMER; AND
nl: DIT DOCUMENT WORDT “ALS ZODANIG” AANGEBODEN, ZONDER ENIGE VORM VAN GARANTIE, HETZIJ EXPLICIET HETZIJ IMPLICIET, MET INBEGRIP VAN, MAAR NIET BEPERKT TOT, GARANTIES DAT HET DOCUMENT OF EEN GEWIJZIGDE VERSIE VAN HET DOCUMENT VRIJ IS VAN FOUTEN, VERKOOPBAAR IS, GESCHIKT IS VOOR ENIG SPECIFIEK DOEL OF GEEN INBREUK MAAKT. HET GEHELE RISICO MET BETREKKING TOT DE KWALITEIT, ACCURAATHEID EN PRESTATIES VAN HET DOCUMENT OF EEN GEWIJZIGDE VERSIE VAN HET DOCUMENT LIGT BIJ U. ALS ENIG DOCUMENT OF GEWIJZIGDE VERSIE OP WELKE WIJZE DAN OOK FOUTIEF BLIJKT TE ZIJN, DAN NEEMT U (NIET DE OORSPRONKELIJKE SCHRIJVER, AUTEUR OF IEMAND ANDERS DIE BIJGEDRAGEN HEEFT) DE KOSTEN OP ZICH VAN AL HET VEREISTE ONDERH0UD, REPARATIE OF CORRECTIE. DEZE VRIJWARINGSVERKLARING VAN GARANTIE VORMT EEN ESSENTIEEL DEEL VAN DEZE LICENTIE. GEEN ENKEL GEBRUIK VAN ENIG DOCUMENT OF GEWIJZIGDE VERSIE VAN HET DOCUMENT IS HIERONDER TOEGESTAAN BEHALVE ONDER DEZE VERKLARING; EN

en: UNDER NO CIRCUMSTANCES AND UNDER NO LEGAL THEORY, WHETHER IN TORT (INCLUDING NEGLIGENCE), CONTRACT, OR OTHERWISE, SHALL THE AUTHOR, INITIAL WRITER, ANY CONTRIBUTOR, OR ANY DISTRIBUTOR OF THE DOCUMENT OR MODIFIED VERSION OF THE DOCUMENT, OR ANY SUPPLIER OF ANY OF SUCH PARTIES, BE LIABLE TO ANY PERSON FOR ANY DIRECT, INDIRECT, SPECIAL, INCIDENTAL, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES OF ANY CHARACTER INCLUDING, WITHOUT LIMITATION, DAMAGES FOR LOSS OF GOODWILL, WORK STOPPAGE, COMPUTER FAILURE OR MALFUNCTION, OR ANY AND ALL OTHER DAMAGES OR LOSSES ARISING OUT OF OR RELATING TO USE OF THE DOCUMENT AND MODIFIED VERSIONS OF THE DOCUMENT, EVEN IF SUCH PARTY SHALL HAVE BEEN INFORMED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGES.
nl: ONDER GEEN ENKELE OMSTANDIGHEID EN ONDER GEEN ENKELE JURIDISCHE THEORIE, HETZIJ IN DELICT (WAARONDER NALATIGHEID), CONTRACT, OF OP ANDERE WIJZE, IS DE AUTEUR, OORSPRONKELIJKE SCHRIJVER, ENIGE PERSOON DIE HEEFT BIJGEDRAGEN, OF ENIGE DISTRIBUTEUR VAN HET DOCUMENT OF GEWIJZIGDE VERSIE VAN HET DOCUMENT, OF ENIGE TOELEVERANCIER VAN ZULKE PARTIJEN, AANSPRAKELIJK TE STELLEN NAAR ENIGE PERSOON VOOR WELKE DIRECTE-, INDIRECTE-, SPECIALE-, INCIDENTELE- OF GEVOLGSCHADE DAN OOK, MET INBEGRIP VAN, MAAR NIET BEPERKT TOT, SCHADE TEN GEVOLGDE VAN VERLIES VAN GOEDE WIL, ONDERBREKING VAN WERK, SLECHT FUNCTIONEREN OF FALEN VAN DE COMPUTER, OF WAT VOOR ANDERE SCHADE DAN OOK RESULTEREND UIT OF GERELATEERD MET HET GEBRUIK VAN HET DOCUMENT EN GEWIJZIGDE VERSIES VAN HET DOCUMENT, ZELFS ALS ZULK EEN PARTIJ OP DE HOOGTE WAS GEWEEST VAN DE MOGELIJKHEID TOT DERGELIJKE SCHADE.

en: DOCUMENT AND MODIFIED VERSIONS OF THE DOCUMENT ARE PROVIDED UNDER THE TERMS OF THE GNU FREE DOCUMENTATION LICENSE WITH THE FURTHER UNDERSTANDING THAT: <placeholder-1/>
nl: HET DOCUMENT EN GEWIJZIGDE VERSIES VAN HET DOCUMENT WORDEN TER BESCHIKKING GESTELD ONDER DE VOORWAARDEN VAN DE GNU FREE DOCUMENTATION LICENSE MET DIEN VERSTANDE DAT: <placeholder-1/>

en: Evince Document Viewer Manual V1.0
nl: Handleiding van Evince Documentviewer versie 1.0

en: This manual describes version 0.2 of Evince Document Viewer
nl: Deze handleiding beschrijft versie 0.2 van de Evince documentviewer

en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: To report a bug or make a suggestion regarding the Evince Document Viewer application or this manual, follow the directions in the <ulink url="ghelp:gnome-feedback" type="help">GNOME Feedback Page</ulink>.
nl: Om een fout te rapporteren of suggestie te doen met betrekking tot de Evince documentviewer of deze handleiding, volgt u de aanwijzingen op de <ulink url="ghelp:gnome-feedback" type="help">GNOME terugkoppelingspagina</ulink>.

en: Evince Document Viewer
nl: Evince Documentviewer

en: Introduction
nl: Introductie

en: The <application>Evince Document Viewer</application> application enables you to view documents of various formats like Portable Document Format (PDF) files and PostScript files. <application>Evince Document Viewer</application> follows Freedesktop.org and GNOME standards to provide integration with Desktop Environment.
nl: De toepassing <application>Evince Documentviewer</application> stelt u in staat documenten in diverse formaten zoals Portable Document Format (PDF) en PostScript te bekijken. <application>Evince Documentviewer</application> volgt Freedesktop.org- en GNOME-standaarden om integratie met de werkomgeving tot stand te brengen.

en: Getting Started
nl: De eerste stappen

en: To Start Evince Document Viewer
nl: Het starten van Evince Documentviewer

en: <application>Evince Document Viewer</application> starts when you open a document such as a PDF or PostScript file.
nl: Het venster <application>Evince Documentviewer</application> bevat de volgende elementen:

en: Alternatively, you can start <application>Evince Document Viewer</application> from the command line, with the command: <command>evince</command>.
nl: Wannere u <application>Evince Documentviewer</application> start, wordt het volgende venster getoond.

en: When You Start Evince Document Viewer
nl: Wanneer u Evince Documentviewer gestart heeft

en: When you start <application>Evince Document Viewer</application>, the following window is displayed.
nl: Wannere u <application>Evince Documentviewer</application> start, wordt het volgende venster getoond.

en: Evince Document Viewer Window
nl: Evince Documentviewer-venster

en: Shows Evince Document Viewer main window. Contains titlebar, menubar, toolbar and display area. Menubar contains File, Edit, View, Go and Help menus.
nl: Toont het hoofdvenster van Evince Documentviewer. Bevat een titelbalk, menubalk, werkbalk en weergavegedeelte. De menubalk bevat de menu's Bestand, Bewerken, Beeld, Ga naar en Hulp.

en: The <application>Evince Document Viewer</application> window contains the following elements:
nl: Het venster <application>Evince Documentviewer</application> bevat de volgende elementen:

en: Menubar
nl: Menubalk

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Display area
nl: Weergavegedeelte

en: The display area displays the document.
nl: Het weergavegedeelte geeft het document weer.

en: UI Component
nl: UI-component

en: Action
nl: Actie

en: Window
nl: Venster

en: Double-click on the file name in the file manager
nl: Dubbelklik op de bestandsnaam in het bestandsbeheer

en: Shortcut keys
nl: Sneltoetsen

en: Press <keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>O</keycap></keycombo>.
nl: Druk op <keycombo><keycap>Ctrl</keycap><keycap>O</keycap></keycombo>.

en: This manual documents functionality from the menubar.
nl: Deze handleiding documenteert de functionaliteit van de menubalk.

en: Usage
nl: Gebruik

en: To Navigate Through a Document
nl: Navigeren door een document

en: You can navigate through a file as follows:
nl: U kunt als volgt door een bestand navigeren:

en: To Scroll a Page
nl: Een pagina verschuiven

en: Use the arrow keys or space key on the keyboard.
nl: Gebruik de pijltjestoetsen of spatiebalk op het toetsenbord.

en: Use the scrollbars on the window.
nl: Gebruik de schuifbalken in het venster.

en: To Change the Page Size
nl: Het veranderen van de paginagrootte

en: To View Pages or Document Structure
nl: Bekijken van pagina's of de documentstructuur

en: To view bookmarks or pages, perform the following steps:
nl: Om bladwijzers of pagina's te bekijken kunt u het volgende doen:

en: Choose <menuchoice><guimenu>View</guimenu><guimenuitem>Sidebar</guimenuitem></menuchoice> or press <keycap>F9</keycap>.
nl: Kies <menuchoice><guimenu>Beeld</guimenu><guimenuitem>Zijbalk</guimenuitem></menuchoice> of druk op <keycap>F9</keycap>.

en: Use the drop-down list in the side-pane header to select whether to display document structure or pages in the side pane.
nl: Gebruik het uitklapmenu in de zijbalk om een keuze te maken tussen de documentstructuur en de pagina's.

en: Use the side-pane scrollbars to display the required item or page in the side pane.
nl: Gebruik de schuifbalken in de zijbalk om het gewenste gedeelte te tonen.

en: Click on an entry to navigate to that location in the document. Click on a page to navigate to that page in the document.
nl: Klik op het juiste gedeelte van de zijbalk om naar gedeelte van het document te tonen. Door op een pagina te klikken komt u op die pagina terecht.

en: To View the Properties of a Document
nl: Bekijken van eigenschappen van een document

en: To view the properties of a document, choose <menuchoice><guimenu>File</guimenu><guimenuitem>Properties</guimenuitem></menuchoice>.
nl: Om de eigenschappen van een document te bekijken, kiest u <menuchoice><guimenu>Bestand</guimenu><guimenuitem>Eigenschappen</guimenuitem></menuchoice>.

en: The <guilabel>Properties</guilabel> dialog displays all information available
nl: Het <guilabel>Eigenschappen</guilabel>-venster toont alle beschikbare informatie.

en: To Print a Document
nl: Een document afdrukken

en: To print a Document, choose <menuchoice><guimenu>File</guimenu><guimenuitem>Print</guimenuitem></menuchoice>.
nl: Om een document af te drukken, kiest u <menuchoice><guimenu>Bestand</guimenu><guimenuitem>Afdrukken</guimenuitem></menuchoice>.

en: The <guilabel>Print</guilabel> dialog has the following tabbed sections:
nl: Het <guilabel>Afdrukken</guilabel>-venster bevat de onderstaande onderdelen:

en: Job
nl: Taak

en: Paper
nl: Papier

en: Print range
nl: Afdrukbereik

en: Select one of the following options to determine how many pages to print:
nl: Kies een van de onderstaande opties om aan te geven hoeveel pagina's afgedrukt dienen te worden:

en: All
nl: Alle

en: Select this option to print all of the pages in the document.
nl: Gebruik deze optie om alle pagina's af te drukken.

en: Pages From
nl: Pagina's vanaf

en: Select this option to print the selected range of pages in the document. Use the spin boxes to specify the first page and last page of the range.
nl: Gebruik deze optie om het geselecteerde gedeelte van de pagina's af te drukken. U kunt hierbij de eerste en de laatste pagina die afgedrukt dienen te worden opgeven.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Location
nl: Locatie

en: Print the document to a CUPS printer.
nl: Het document afdrukken naar een CUPS-printer.

en: Print the document to a printer.
nl: Het document naar een printer afdrukken.

en: File
nl: Bestand

en: Print the document to a PostScript file.
nl: Het document naar een PostScript-bestand afdrukken.

en: Custom
nl: Aangepast

en: State
nl: Status

en: Comment
nl: Opmerkingen

en: Paper size
nl: Papiergrootte

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Use this spin box to specify the height of the paper.
nl: Gebruik dit draaivakje om de hoogte van het papier aan te geven.

en: Feed orientation
nl: Invoeroriëntatie

en: Page orientation
nl: Paginaoriëntatie

en: Paper Tray
nl: Papiervak

en: Use this drop-down list to select the paper tray.
nl: Gebruik deze uitklaplijst om het papiervak te selecteren.

en: To Copy a Document
nl: Een document kopiëren

en: To copy a file, perform the following steps:
nl: Om een document te kopiëren neemt u de volgende stappen:

en: Click <guibutton>Save</guibutton>.
nl: Klik <guibutton>Opslaan</guibutton>.

en: To Work With Password-Protected Documents
nl: Werken met wachtwoord-beschermde documenten

en: To Close a Document
nl: Een document sluiten

en: To close a document, choose <menuchoice><guimenu>File</guimenu><guimenuitem>Close</guimenuitem></menuchoice>.
nl: Om een document te sluiten, kies <menuchoice><guimenu>Bestand</guimenu><guimenuitem>Sluiten</guimenuitem></menuchoice>.
